Nowe mieszkania Rumia. Osiedle Novum – postaw na wygodną lokalizację.

Novum to nowoczesne osiedle mieszkaniowe usytuowane na granicy Rumi oraz Redy w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się części miasta. Rumia coraz częściej cieszy się zainteresowaniem nabywców, nie tylko dzięki bliskości Trójmiasta. W

Rumi znajdziesz również bogatą ofertą punktów handlowo-usługowych, a także wiele ciekawych opcji na spędzenie wolnego czasu. Dlatego też, to właśnie Rumię wybraliśmy jako najlepszą lokalizację na realizację inwestycji Novum. Nasze osiedle znajduje się przy ul. Kosynierów. Sąsiedztwo Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan oraz Aquaparku to kolejne atuty najbliższej okolicy. W odległości ok. 100 m od naszej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a w niedalekiej przyszłości planowana jest realizacja stacji SKM Rumia Biała Rzeka.

O intensywnym rozwoju miasta Rumia świadczy także sukcesywny wzrost liczby mieszkańców. Aktualnie miasto Rumia zamieszkuje ok. 50 tys. mieszkańców. Niewątpliwym atutem mieszkania w Rumi jest obecność Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kto nie chciałby swojego m2 z widokiem na las?

o inwestycji grafika 2

Deweloper HS Dom - stawiamy na jakość.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej

HSDOM LOGO 2

Deweloper HS Dom – deweloper Rumia i Reda

Deweloper HS Dom to rozwijająca się rodzinna firma deweloperska, która została założona w latach 90-tych. Dotychczas deweloper zajmował się realizacją kameralnych inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie miasta Rumia oraz Reda.

Nasze inwestycje wyróżnia dbałość o detale oraz walory estetyczne, funkcjonalne i przestronne mieszkania, a także wysoki standard wykończenia. Jakość zarówno w wykonaniu inwestycji jak i w obsłudze Klientów jest dla dewelopera HS Dom najwyższą wartością. To właśnie sprzedaż mieszkań w najwyższym standardzie pozwoliła nam przez lata cieszyć się satysfakcją i pełnym zadowoleniem Klientów.

Dziś prezentujemy Państwu największą inwestycję dewelopera HS Dom, która realizowana jest w Rumi przy ul. Kosynierów, gdzie dostępne są nowe mieszkania z rynku pierwotnego.

Zobacz więcej zdjęć

Poznaj osiedle Novum w Rumi

Wizualizacja z lotu ptaka v3 przycięte

 • Nowe mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wybierz Novum Rumia

  Zapraszamy Państwa do poznania oferty nowych mieszkań realizowanych w ramach osiedla Novum w Rumi przy ul. Kosynierów. Inwestycja oddalona jest ok 1 km. od drogi krajowej nr 6 łączącej ją z Trójmiastem, co umożliwi mieszkańcom osiedla dotarcie do centrum Gdyni nawet w 20 minut!
  Inwestycja składa się z 21 budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Osiedle Novum to kompleks budynków mieszkalnych z częścią usługową składających się z 5 kondygnacji naziemnych. W parterze budynku znajdować się będzie wielostanowiskowa hala garażowa, a także cichobieżna winda. Na terenie inwestycji przewidujemy wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych! Kameralny kompleks budynków mieszkalnych osiedla NOVUM zaprojektowano z myślą o osobach ceniących aktywny tryb życia i odpoczynek na łonie natury. Planujemy realizację placu zabaw dla dzieci, ale także siłowni zewnętrznej, warsztatu rowerowego, czy boiska wielofunkcyjnego. Ponadto, na osiedlu znajdować się będzie stacja dokująca dla samochodów elektrycznych oraz wiele terenów zielonych. Osiedle Novum to idealna lokalizacja dla osób lubiących sport i aktywny wypoczynek. Sąsiedztwo licznych ścieżek rowerowych, to tylko jedna z propozycji na aktywne spędzenie wolnego czasu.
  Co wyróżnia inwestycję Novum w Rumi? Przede wszystkim mieszkania na sprzedaż znajdują się w nowoczesnych budynkach, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi. Jasna elewacja, wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz tereny zielone wokół budynku to kolejne niewątpliwe atuty mieszkania w Rumi na osiedlu Novum przy ul. Kosynierów. Lokalizację osiedla cechuje wiele udogodnień, które znacząco wpłyną na komfort życia jego mieszkańców!

  II piętro 1 e1581078505586
 • img farby e1581078482848

  Jakość wykonania nowych mieszkań w Rumi

  To co, przede wszystkim, wyróżnia dewelopera HS Dom to wysoki standard wykończenia mieszkań. Nasze realizacje wyróżnia dbałość o najmniejsze detale. Jak wiadomo, nie występuje jednolita i sprecyzowana definicja standardu deweloperskiego. U nas jakość stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też nasz standard deweloperski nazywamy podwyższonym. Murowane ściany działowe zapewniają wysoką izolację akustyczną i są pokryte gładzią szpachlowaną i malowaną w kolorze białym. Elementy takie jak: trzyszybowa stolarka okienna, kamienne parapety, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz wyposażenie w biały montaż elektryczny to dopełnienie oferowanego wysokiego standardu deweloperskiego, który ułatwi i przyspieszy Państwa dalsze prace wykończeniowe w mieszkaniu. Co ważne, oddajemy Państwu mieszkania z wykończonymi balkonami i tarasami, które są wyposażone w kontakt oraz punkt świetlny, tak aby mogli Państwo korzystać z tej dodatkowej przestrzeni także po zmroku.


 • Rynek pierwotny w Rumi. Sprawdź szczegóły inwestycji Novum.

  W inwestycji Novum w Rumi zaprojektowaliśmy lokale 2, 3 i 4 pokojowe. W naszej ofercie znajdą Państwo nowe mieszkania o powierzchni od 36 do 73 m2. Dzięki takiemu zróżnicowaniu mieszkań, każdy znajdzie idealną przestrzeń dla siebie. Dla pełnego komfortu naszych mieszkańców wyposażyliśmy budynki w nowoczesne i cichobieżne windy. W budynku znajduje się jedna klatka schodowa, a na każdym piętrze usytuowano zaledwie 5 mieszkań. To kolejny przykład dbałości o wygodę i prywatność naszych Klientów.
  Mieszkania na sprzedaż charakteryzuje bardzo korzystny i przemyślany układ pomieszczeń. W każdym mieszkaniu znajduje się balkon lub taras. To idealna przestrzeń na poranną kawę na świeżym powietrzu lub wieczorny relaks z książką w dłoni. Mieszkańcy pierwszego piętra mogą cieszyć się przestronnymi tarasami, które znajdują się od strony zachodniej, wschodniej lub południowej. Taka ekspozycja względem stron świata powoduje, że mieszkania są bardzo dobrze doświetlone i pozwalają cieszyć się słońcem przez większość dnia.
  Dla każdego mieszkania dedykowana jest komórka lokatorska, która znajduje się na ten samej kondygnacji co mieszkanie. Takie rozwiązanie to przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki takiemu usytuowaniu komórek, mogą Państwo wykorzystać ich przestrzeń jako pomieszczenie gospodarcze lub spiżarnię. Na etapie zakupu mieszkania mogą Państwo dokonać wyboru komórki pod kątem jej powierzchni lub odległości od mieszkania.
  Poniżej prezentujemy Państwu nowe mieszkania na sprzedaż wraz z liczbą pokoi, które pojawią się w najnowszej ofercie budynku B3:

  - mieszkania posiadające 2 pokoje, składają się z salony dziennego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, przedpokoju i łazienki. o powierzchniach 36 m2. i 46 m2.
  - mieszkania posiadające 3 pokoje, składają się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych sypialni, garderoby, przedpokoju i łazienki o powierzchniach 53 m2. i 57 m2.
  - mieszkania posiadające 4 pokoje, składają się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, trzech oddzielnych sypialni, garderoby i łazienki o powierzchniach 73 m2.

  Wizualizacja z lotu ptaka v3 przycięte
 • teren inwest 2


  Mieszkania na sprzedaż dostępne już w tym roku. Poznaj terminy realizacji inwestycji Novum w Rumi

  Aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji budynku B1 oraz B2. W tym roku planujemy także rozpocząć prace budowlane związane z realizacją budynku B3 oraz B4 , tak by niebawem mogli Państwo podziwiać pierwszą linię zabudowy osiedla Novum w Rumi przy ul. Kosynierów.
  W połowie grudnia zakończyła się realizacja stanu surowego otwartego I etapu osiedla Novum w Rumi. Zgodnie z tradycją powiesiliśmy strojny wieniec – wiechę, symbolizującą zakończenie prac związanych z wykonaniem najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Uroczystość ta była okazją do podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację inwestycji. Był to ważny moment, ponieważ budynek B1 rozpoczyna realizację naszego wieloetapowego osiedla Novum w Rumi.
  Aktualnie Budynek B1 jest na etapie stanu surowego zamkniętego. Wszystkie prace w budynku postępują zgodnie z wyznaczonym harmonogramem budowy. Już wkrótce pierwsi Klienci będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań. Termin zakończenia prac budowlanych w budynku B1 zaplanowano na lipiec 2020 r. natomiast odbiory mieszkań wyznaczono na IV kwartał 2020 r. Tak, nasi Klienci spędzą w tym roku święta w swoim nowym domu!
  Budowa budynku B2 również postępuje zgodnie z harmonogramem prac budowlanych. Aktualnie trwają prace związane z realizacja ścian drugiego piętra. Budowa budynku B2 zostanie zakończona w listopadzie 2020 r. Natomiast, Klienci otrzymają klucze do nowych mieszkań w I kwartale 2021 r. Zatem, zakładamy, że za rok o tej porze będziemy w trakcie odbiorów mieszkań.
  Kolejnym ważnym etapem jest dla nas rozpoczęcie sprzedaży budynku B3. Pierwsze prace związane z budową odbędą się w kwietniu tego roku. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty nowych mieszkań na rynku pierwotnym.

 • Nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Rumi – odwiedź nas w biurze sprzedaży

  Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura sprzedaży, które znajduje się tuż przy budowie inwestycji (wejście od strony ulicy Kosynierów na przeciwko Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan).
  Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego mieszkania. Mając na uwadze Państwa komfort proponujemy także możliwość prezentacji naszej oferty, w dogodnym dla Państwa miejscu, poza biurem sprzedaży. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z naszym doradcą.

  img marzenie sg
 • essentialiving zvknk8Ny r0 unsplash

  Skorzystaj z naszego wsparcia w zakresie finansowania zakupu mieszkania.

  W celu zapewnienia Państwu pełnego komfortu i bezpieczeństwa transakcji oferujemy możliwość bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą kredytowym. Jest to specjalista z zakresu kredytów hipotecznych, który od wielu lat pomaga w zakresie pozyskiwania finansowania na zakup mieszkań z rynku pierwotnego. Doradca w ramach kompleksowej obsługi zweryfikuje Państwa zdolność kredytową, przedstawi oferty kredytowe oraz pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu w oparciu o współpracę z wieloma bankami. Co istotne, nasz specjalista przygotuje w Państwa imieniu niezbędną dokumentację kredytową, tak by w pełni odciążyć Państwa od wszelkich formalności.
 • Komfort i bezpieczeństwo transakcji

  Aby ułatwić Państwu zakup mieszkania na rynku pierwotnym przygotowaliśmy streszczenie najważniejszych etapów zakupu nieruchomości. Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór wymarzonego mieszkania. W celu zapoznania się z ofertą polecamy skorzystać z naszej strony internetowej, jak również zapraszamy na spotkanie w biurze sprzedaży mieszkań, które znajduje się tuż przy budowie inwestycji. Podczas spotkania nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniom omówią z Państwem najważniejsze kwestie dotyczące mieszkania i pomogą w wyborze.

  Kolejnym krokiem jest rezerwacja mieszkania. W tym celu proponujemy Państwu podpisanie oświadczenie o dokonaniu rezerwacji, które zawierane jest na okres dwóch miesięcy. W tym czasie wyłączamy zarezerwowane mieszkanie ze sprzedaży i nie oferujemy go innym Klientom. Okres rezerwacji to czas, w którym mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z procesem kredytowym.

  Następnie, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej umawiany zostaje termin spotkania w Kancelarii Notarialnej w celu podpisania umowy deweloperskiej w formie aktu notarialnego. Koszt umowy deweloperskiej ponosi w równych częściach Deweloper oraz Nabywca nieruchomości. Po ustaleniu daty spotkania w Kancelarii Notarialnej otrzymają Państwo odpowiednio wcześniej wzór umowy deweloperskiej wraz z załącznikami (w formie elektronicznej) aby się z nim szczegółowo zapoznać. W razie jakichkolwiek pytań na każdym etapie pozostajemy do Państwa dyspozycji. W treści umowy deweloperskiej zostaną opisane najważniejsze elementy związane z zakupem mieszkania na rynku pierwotnym między innymi termin zakończenia prac budowlanych, termin przekazania kluczy oraz data podpisania umowy przyrzeczonej. Co ważne, w umowie deweloperskiej pojawia się także harmonogram płatności, który odpowiada harmonogramowi prac budowlanych danego budynku. W harmonogramie płatności opisane są transze, wskazana jest ich wysokość oraz termin płatności. Deweloper HS Dom realizuje inwestycje w oparciu o zapisy ustawy deweloperskiej, która nakłada obowiązek utworzenia indywidualnych rachunków powierniczych dla Klientów, tak by zapewnić pełna ochronę deponowanych środków. W praktyce oznacza to, iż transze wpłacane przez Państwa na poczet ceny mieszkania nie trafiają na konto Dewelopera, lecz są gromadzone na Państwa rachunku powierniczym. Deweloper otrzymuje środki ze sprzedaży mieszkania dopiero gdy wykaże przed Bankiem prowadzącym rachunki powiernicze wykonanie danego etapu budowy.

  Ostatnim etapem zakupu jest podpisanie umowy ustanowienia odrębnej własności lokalu. Planowany termin umowy przenoszącej własność wyznaczany jest po oddaniu budynku do użytkowania i dokonaniu szeregu czynności formalnych związanych z wyodrębnieniem lokali.

  Zachęcamy do kontaktu oraz zapraszamy do odwiedzin naszego biura.

  img home o firmie