• 05.06.2020

  Ruszyła sprzedaż budynku B4

  Informujemy, że właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż budynku B4!

  Planowany termin odbioru mieszkań w budynku B4 wyznaczyliśmy na IV kwartał 2021 r.

  W najnowszej ofercie posiadamy mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 36 do 73 mkw. Podobnie jak w poprzednich budynkach w parterze znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa oraz cichobieżna winda. Właściciele mieszkań korzystać będą z komórek lokatorskich usytuowanych na na tej samej kondygnacji co mieszkania.

  W celu poznania szczegółów oferty serdecznie zapraszamy na spotkanie w biurze sprzedaży.

   

  Czytaj więcej
  bbbb
 • 22.04.2020

  Jak kupić mieszkanie w Rumi? 5 ważnych porad dla każdego kupującego

  Planując zakup mieszkania na rynku pierwotnym warto pamiętać o podstawowych kryteriach wyboru. Należy wskazać, że elementy, które bierzemy po uwagę kupując wymarzone mieszkanie wpływają także w znacznym stopniu na docelową wartość nabywanej nieruchomości. Do najważniejszych czynników decydujących o nabyciu danej nieruchomości zaliczamy przede wszystkim: lokalizację, otoczenie inwestycji, standard wykończenia budynków oraz standard wykończenia mieszkań. Przygotowaliśmy 5 kwestii, które warto wziąć pod uwagę kupując nowe mieszkanie w Rumi:

  Czytaj więcej
  mezczyzna myslacy nad kupnem mieszkania w rumi
 • 27.03.2020

  Świętujemy wiechę na kolejnym budynku osiedla

  Wszelkie prace budowlane na osiedlu Novum postępują zgodnie z harmonogramem. Dlatego, z radością informujemy, że w tym tygodniu zakończyła się realizacja stanu surowego budynku B2.

   

  Czytaj więcej
  IMG 6844 Easy Resize.com
 • 10.02.2020

  Ruszyła sprzedaż budynku B3!

  Informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B2! Co ważne, budowa budynków B1 oraz B2 zakończy się jeszcze w tym roku!

  Kolejny raz bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie oraz wiele pozytywnych opinii, zwłaszcza na temat oferowanego przez nas standardu wykończenia mieszkań.

   

   

  Czytaj więcej
  b3 ruszyła sprzedaż
 • 02.12.2019

  Wiecha na I etapie osiedla Novum

  W tym tygodniu zakończyła się realizacja stanu surowego I etapu osiedla Novum w Rumi. Zgodnie z tradycją powiesiliśmy strojny wieniec – Wiechę, symbolizującą zakończenie prac związanych z wykonaniem najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Uroczystość ta była okazją do podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację inwestycji.

   

  Czytaj więcej
  Zrzut ekranu 2020 01 3 o 09.02.55
 • 02.11.2019

  Trwa sprzedaż II etapu osiedla Novum – zapoznaj się z ofertą

  Z sukcesem zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B1!

  Dziękujemy za Państwa zaufanie i tak duże zainteresowanie osiedlem Novum. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż II etapu inwestycji.

   

  Czytaj więcej
  img sprzedaz
 • 10.09.2019

  Zapraszamy do biura sprzedaży przy budowie inwestycji

  Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura sprzedaży, które znajduje się tuż przy budowie inwestycji (wejście od strony ulicy Kosynierów na przeciwko Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan).

   

  Czytaj więcej
  austin distel Imc IoZDMXc unsplash
 • 07.08.2019

  Rozpoczęliśmy budowę inwestycji Novum

  Wraz z początkiem sierpnia 2019 r. rozpoczęliśmy realizację wieloetapowego osiedla wielorodzinnego Novum, w którym każdy znajdzie idealną przestrzeń dla siebie!

  Nasza inwestycja to kompleks nowoczesnych, kameralnych budynków mieszkalnych z częścią usługową, składających się z 5 kondygnacji naziemnych.

   

  Czytaj więcej
  img wizualizacja