• 10.02.2020

  Ruszyła sprzedaż budynku B3!

  Informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B2! Co ważne, budowa budynków B1 oraz B2 zakończy się jeszcze w tym roku!

  Kolejny raz bardzo dziękujemy za Państwa zaufanie oraz wiele pozytywnych opinii, zwłaszcza na temat oferowanego przez nas standardu wykończenia mieszkań.

  Dlatego z radością przekazujemy, że właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż kolejnego budynku realizowanego w ramach osiedla Novum w Rumi. Planowany termin odbioru mieszkań w budynku B3 wyznaczyliśmy na III kwartał 2021 r.

   

  Czytaj więcej
  b3 ruszyła sprzedaż
 • 02.12.2019

  Wiecha na I etapie osiedla Novum

  W tym tygodniu zakończyła się realizacja stanu surowego I etapu osiedla Novum w Rumi. Zgodnie z tradycją powiesiliśmy strojny wieniec – Wiechę, symbolizującą zakończenie prac związanych z wykonaniem najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Uroczystość ta była okazją do podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w realizację inwestycji.

  Planowany termin zakończenia prac budowlanych w budynku B1 przewidziano na lipiec 2020 r. Odbiory mieszkań wyznaczono na IV kwartał 2020 r.

  Sprawdź opis naszych nowych mieszkań w Rumi.

  Czytaj więcej
  Zrzut ekranu 2020 01 3 o 09.02.55
 • 02.11.2019

  Trwa sprzedaż II etapu osiedla Novum – zapoznaj się z ofertą

  Z sukcesem zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B1!

  Dziękujemy za Państwa zaufanie i tak duże zainteresowanie osiedlem Novum. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż II etapu inwestycji.

  Planowany termin zakończenia prac budowlanych przewidziano na listopad 2020 r. Odbiory mieszkań wyznaczono na I kwartał 2021 r.

  Czytaj więcej
  img sprzedaz
 • 10.09.2019

  Zapraszamy do biura sprzedaży przy budowie inwestycji

  Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura sprzedaży, które znajduje się tuż przy budowie inwestycji (wejście od strony ulicy Kosynierów na przeciwko Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan).

  Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego mieszkania.

  Czytaj więcej
  austin distel Imc IoZDMXc unsplash
 • 07.08.2019

  Rozpoczęliśmy budowę inwestycji Novum

  Wraz z początkiem sierpnia 2019 r. rozpoczęliśmy realizację wieloetapowego osiedla wielorodzinnego Novum, w którym każdy znajdzie idealną przestrzeń dla siebie!

  Nasza inwestycja to kompleks nowoczesnych, kameralnych budynków mieszkalnych z częścią usługową, składających się z 5 kondygnacji naziemnych.

  Nowoczesna architektura, jasna kolorystka elewacji, wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku to tylko kilka elementów, które wyróżniają osiedle NOVUM i nadają mu unikatowego charakteru.

  W ramach I etapu inwestycji rozpoczęliśmy realizację budynku nr B1. Planowany termin zakończenia prac budowlanych przewidziano na lipiec 2020 r. Odbiory mieszkań wyznaczono na IV kwartał 2020 r.

  Sprawdź dlaczego warto wybrać nowe mieszkania w Rumi.

  Czytaj więcej
  img wizualizacja